View the embedded image gallery online at: https://sp.gabin.pl/aktualnosci#sigProId1eb0220a6e

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater baśniowy” został rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy od Was wiele  pięknych rysunków.

Koło teatralne „Mali Aktorzy”, działające przy Oddziale Przedszkolnym, przygotowało na Dzień Dziecka fantastyczną niespodziankę dla wszystkich dzieci z klas 0 – 3.
W  pięknych, barwnych strojach mali adepci sztuki teatralnej zaprezentowali bajkę Marii Konopnickiej „Na jagody”.

Dzień Dziecka 2021 dzieci zaliczyły do najwspanialszego dnia w tym roku. Klasy 0 – 3 rozpoczęły świętowanie od wizyty w szkolnym teatrze - ale o tym nieco później. Rozstrzygnięte zostały także konkursy, które odbyły się w II semestrze, a laureatów nagrodzono dyplomami, książkami i upominkami. 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.

(Jan Paweł II)

     Po miesiącach nauki zdalnej i hybrydowej, uczniowie wreszcie mieli okazję by spędzić czas na wspólnej integracji. Dzień Dziecka był do tego idealną okazją.

Bez tytułuMiło nam jest pochwalić się sukcesem Alicji Wichrowskiej z kl VI b,  Amelii  Zielińskiej z kl. VIIa i  Nikoli Ciężkowskiej z klasy III b w I Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Płocku, który odbył się w formie zdalnej 26 maja 2021 r.