"Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami… już wkrótce oczekiwane przez wszystkich wakacje. Ogłoszony na początku kwietnia, przez BIBLIOTEKĘ123, „Konkurs na najlepszego ILUSTRATORA w szkole” również dobiega końca…

Uczniowie klas najmłodszych mogą nadsyłać prace najpóźniej  do 8 czerwca! Do dziś, napłynęło  do nas łącznie prawie 1300 ilustracji do bardzo wielu książek, przeczytanych  przez naszych uczniów! Ale wciąż czekamy na więcej!!! Załączamy kilka prac naszych młodych ilustratorów.

Przypominamy wszystkim naszym CZYTELNIKOM, że udział w konkursie jest warunkiem zaliczenia czytelnictwa w drugim półroczu roku szkolnego 2019/2020. Będzie zatem brany pod uwagę przy wystawianiu ocen z zachowania przez wychowawców klas I-III.

Przypominamy również o gromadzeniu prac w teczkach konkursowych! Po powrocie do szkoły przygotujemy wspólnie wystawę prac w BIBLIOTECE123! Wówczas wybierzemy komisyjnie najpiękniejszą ilustrację! Nie zapominajmy o właściwym opisaniu każdej pracy (zgodnie z regulaminem konkursu)!

Do zobaczenia już wkrótce w naszej BIBLIOTECE123! Pozdrawiam,- Donata Krystecka

Ilustracje do książek