Szanowni Rodzice / Opiekunowie
w czwartek, 24 września, zapraszamy na pierwsze w tym roku zebranie. Serdecznie prosimy o stosowanie się do zasad i procedur bezpieczeństwa  obowiązujących na terenie szkoły: wchodzą tylko osoby bez objawów chorobowych, prosimy o osłonę ust i nosa oraz dezynfekcję rąk.
Prosimy szczególnie o przybycie w wyznaczonym dla Państwa czasie - zgodnie z harmonogramem i NIEPRZYPROWADZANIE ze sobą młodszego rodzeństwa naszych uczniów!

Uwaga! O godz.18:00 – spotkanie dla Rodziców zainteresowanych projektem „MWOMP dla zdrowia dzieci” (ćwiczenia korekcyjne) – sala 202 budynek B

HARMONOGRAM ZEBRANIA

Prosimy o zachowanie wszelkich zasad i procedur bezpieczeństwa!

BUDYNEK A

wejście główne przy hali

godz. 17:00

sala 20 (II piętro) – VI b – p. Beata Izydorczyk

sala 22 (II piętro) – VI c – p. Monika Kamińska

sala 25 (I piętro) – VII c – p. Małgorzata Śluborska

godz. 17:15

sala 21 (II piętro) – IV b – p. Agnieszka Wichrowska

sala 26 (I piętro) – VII a – p. Aleksandra Żabka - Przeradzka

sala 24 (I piętro) – VII d – p. Agnieszka Kowalska

BUDYNEK B

wejście B

godz. 17:00

sala 204 (II piętro) – VI d – p. Anna Charłusz

sala 101 (I piętro) – IV a – p. Hanna Rybciak

czytelnia (parter) – VI a – p. Monika Rzepecka

BUDYNEK C

wejście C

godz. 17:00

sala 2c (II piętro) – I a – p. Dorota Urbańska

sala 4c (I piętro) – I c – p. Weronika Rzepecka

sala 5c (parter) – Wiewiórki – p. Weronika Górecka - Szewczyk

godz. 17:15

sala 1c (II piętro) – I b – p. Elżbieta Kimak

sala 3c (I piętro) – Żabki – p. Magdalena Stasiak

sala 6c (parter) – Skrzaty – p. Bogumiła Dobrzyńska

BUDYNEK D

wejście D

godzina 17:00

sala 2 (II piętro) – IV c – p. Monika Biniewicz

sala 5 (II piętro) – VIII a – p. Magdalena Puternicka

sala 7 (II piętro) – VIII c – p. Ewa Motylewska - Kwiatkowska

godzina 17:10

sala 4 (II piętro) – V a – p. Dorota Puternicka

sala 6 (II piętro) – V b – p. Danuta Gieras

sala 16 (parter) – II a – p. Iwona Chabowska

godzina 17:20

sala 17 (parter) – VII b – p. Renata Nosarzewska

sala 18 (parter) – III c – p. Danuta Ziarkowska

sala 19 (piwnica) – VIII b – p. Iwona Motylewska - Białek

wejście B

godzina 17:10

sala 9 (I piętro) – II b – p. Aleksandra Dobrzeniak

sala 11 (I piętro) – III a – p. Barbara Urbańska

godzina 17:20

sala 10 (I piętro) – III b – p. Iwona Majewska

sala 12 (I piętro) – II c – p. Adriana Paczkowska

Pozostali Nauczyciele czekają na Państwa w pokoju nauczycielskim w budynku B.

Pani Pedagog pełni dyżur w swoim gabinecie.

Pani Psycholog pełni dyżur w swoim gabinecie.

Nauczyciele świetlicy (p. Aneta Gralewska, p. Bogumiła Wierzbicka, p. Izabela Jabłońska) pełnią dyżur w świetlicy w budynku D.