1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole również był to niezwykły dzień. Dopisała nam pogoda, humory i energia do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

Najpierw uczniowie klas I-III obejrzeli przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków” w wykonaniu dzieci z oddziałów przedszkolnych. Było kolorowo i magicznie. Najmłodsi aktorzy z naszej szkoły przenieśli nas w świat baśni.
Stałym wydarzeniem podczas szkolnych obchodów Dnia Dziecka jest Festiwal Piosenki Dziecięcej przebiegający pod hasłem DAJMY UŚMIECH, DAJMY RADOŚĆ. Tak też i tym razem przedstawiciele zespołu BRZDĄC zaprosili do wspólnej zabawy. Poszczególne klasy oraz oddziały przedszkolne prezentowali umiejętności wokalno-artystyczne. Wysłuchaliśmy piosenek o różnorodnej tematyce…Wykonawcy zadbali o najmniejszy szczegół. Były piękne stroje, instrumenty, akcesoria i ruch sceniczny na najwyższym poziomie.
Gdy prezentacje klas dobiegły końca, na dzieci czekały niespodzianki na boisku szkolnym – animatorzy z pomysłami na super zabawę i festiwal kolorów! Było wesoło, radośnie i bardzo, bardzo kolorowo. Radość dzieci i ich uśmiech rozpędziły ciemne chmury i nic nie przeszkodziło w fantastycznej zabawie.
Panie z Rady Rodziców zadbały o poczęstunek.
Niech uśmiech na twarzy i radość w dziecięcych serduszkach towarzyszy naszym uczniom każdego dnia.